Obozy golfowe

Młodzieżowe obozy golfowe Gradi Golf – 2021 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych obozach organizowanych przez Gradi Golf Club. To już 8 rok, kiedy przygotowujemy na naszym polu zgrupowania dla najmłodszych golfistów. Nasze obozy golfowe to unikalna oferta w skali kraju, gdyż jako jedyni stawiamy na kompleksowy, wielopłaszczyznowy rozwój młodych graczy, jak również proponujemy wiele atrakcji dodatkowych. Zwracamy uwagę na optymalny trening, zdrowe odżywianie, jak i regeneracje i odpoczynek, które naszym zdaniem stanowią całość procesu uczenia się jak i treningu.

Koszt udziału w obozie obejmujący: zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia z profesjonalnym instruktorem, całodobową opiekę doświadczonych pedagogów, żetony na driving range oraz green fee i dodatkowe atrakcje – zajęcia fitness, tenis, dostęp do siłowni, gry i zabawy.

 
data
cena zł
data
cena zł
data
cena zł

Zapraszamy początkujących, jak i zaawansowanych od lat 6 do 18. Obozy dzielimy na kategorie wiekowe 6–12 i 13–18 tak, aby Państwa dzieci czuły się, jak najlepiej. Minimalna ilość uczestników, aby odbył się obóz to 8 osób. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania obozu, jeżeli na 2 tygodnie przed ogłoszonym terminem liczba uczestników nie przekroczy zakładanego minimum.

Serdecznie zapraszamy: Ilość miejsc jest ograniczona.

Rezerwacje prosimy wysyłać na adres recepcja@palac-brzezno.pl lub pod numerem telefonu 71 312 59 77 / 609 270 075.